Wysokiej jakości tusz do Epson Stylus SX425W

Tusz do Epson Stylus SX425WWysokiej jakości papier fotograficzny do drukarek atramentowych

Wśród ekspertów od fotografii powszechna jest opinia, iż w druku wysokiej jakości zdjęć tusze sprawdzają się o wiele lepiej niż laser. Drukowanie wysokiej jakości zdjęć w formacie A4 na drukarce atramentowej może się wydawać jednak naprawdę drogie, a to dlatego że papier fotograficzny oferowany przez producentów często jest niezwykle kosztowny i rodzinny budżet rzadko może sobie na niego pozwolić.

Jednak podobnie jak w przypadku tuszy, istnieje cały szereg alternatywnych producentów, które również mogą zaoferować bardzo dobrą jakość. W połączeniu z zastosowaniem wydajnej drukarki kolorowej takie jak Epson Stylus SX425W, można dzięki temu uzyskać druk zdjęć A4 bardzo dobrej jakości bez wydawania dużych sum pieniędzy.

Papier fotograficzny powinien być dostosowany do wykorzystywanego przez drukarkę rodzaju tuszy (pod tym względem drukarki dzielą się na pigmentowe i barwnikowe) oraz liczby dpi drukarki i obsługiwanej przez nią gramatury. Jeżeli postaramy się dokładnie sprawdzić te parametry drukarki, będziemy mogli uzyskać naprawdę rewelacyjne efekty bez konieczności kupowania firmowego papieru.